خرید سمعک در منزل |خانم مینا آقا سلیمانی 09126142030
دسامبر 15, 2019
انواع سمعک
انواع سمعک | خانم آقا سلیمانی 09126142030
دسامبر 22, 2019
Show all

سمعک زیمنس |خانم آقا سلیمانی 09126142030

سمعک زیمنس

سمعک زیمنس

 

سمعک زیمنس یک سمعک کاملا آلمانی است که  با هدف اطمینان از کیفیت محصولات و دارای خدمات عالی و پشتیبانی بسیار خوب میباشد .سمعک زیمنس انواع سمعک های نامریی و پشت گوشی با تکنولوژِی ها مختلف د رنج قیمت مختلف موجود دارند.

 

 

سمعک زیمنس

اگر شما به دنبال بهترین کیفیت  هستید و قیمت سمعک مهم نیست ما توصیه میکنیم از این برند سمعک خود را خریداری کنید.

 

البته قیمت سمعک  در مدل های مختلف آن متفاوت است. با توجه به کیفیت ساخت و تکنولوژیهای پیشرفته ، قیمت سمعک شرکت زیمنس نسبت به سایر مارکهای سمعک بیشتر است.

 

انواع سمعک زیمنس

– سمعک های پشت گوشی با قالب استاندارد

– سمعک های پشت گوشی با رسیور داخل کانال(ric)

– سمعک های داخل گوشی و نامرئی

 

سمعک های پشت گوشی (BTE)

سمعک های پشت گوشی زیمنس برای انواع افت شنوایی از ملایم تا عمیق به کار برده می شود. این سمعک ها در انواع مختلف . در اندازه های بسیار کوچک و ظریف با طراحی مینیاتوری تا سمعک هایی پرقدرت  وبا ظاهری بزرگتر موجود هستند. بسیاری از سمعک های پشت گوشی به منظور ارتقا درک گفتار در محیط های پر سر وصدا مجهز به میکروفن جهت دارطراحی شده اند.

 

 

سمعک های داخل گوشی (ITE)

سمعک های داخل گوشی با نام سمعک های سفارشی نیزشناخته می شود. این سمعک ها متناسب با ساختار گوش هر فرد به طور سفارشی ساخته می شوند . انواع مختلف این سمعک ها از micro-CIC که به طور کامل در داخل کانال گوش قرار می گیرد تا سمعک های full shell  که حفره گوش را  پر می کنند موجود است.

 

 

رسیور داخل کانال گوش (RIC)

 

سمعک های رسیور داخل کانال (RIC) این نوع سمعک  در اندازه ایی بسیار کوچک در پشت گوش قرار می گیرند و رسیور این سمعک ها در داخل کانال گوش قراردارند. مینی رسیور این سمعک ها در اندازه های مختلف برای انواع افت شنوایی مناسب است  این سمعک ها براحتی تنظیم می شوند و تقویت صدایی بی همتا را به ارمغان می آورند.

 

 

یکی از جدیدترین سمعک های زیمنس، signia nx می باشد. این تکنولوژی صدای بیمار را برای خودش به طبیعی ترین حالت ممکن در می آورد و بهترین درک گفتار در محیط‌های پرسر و صدا را برایش فراهم می سازد و برای این کار از فناوری بسیار پیشرفته ارتباط بی‌سیم دو سمعک استفاده می‌کنند.

 

سمعک های پشت گوشی (BTE)

 

ویژگی‌های اصلی:
– طبیعی‌ترین صدای خود کاربر و بهترین درک گفتار در هنگام سر و صدا، حتی هنگامی که کاربر در حال حرکت است
– دارای اولین حسگرهای صوتی-حرکتی در جهان
-جریان صوتی با کیفیت بالا و پایدار
-اتصال فوق العاده HD e2e و بلوتوث
– TeleCare
– ریموت کنترل
-اتصال و انتقال صدا

 

 

انواع سمعکهای زیمنس

 

 

سمعک زیمنس سری ACE

این نوع سمعک دارای برخی ویژگی ها است که در اینجا به آنها اشاره شده است

-این نوع سمعک طراحی بسیار کوچک

-قاب قابل تعویض در رنگهایی که با رنگ مو و پوست فرد هماهنگی داشته باشد

– استفاده از تکنولوژی BestSound زیمنس

– دارای میکروفونهای جهت دار برای بهبود تمرکز فرد در مکالمات روزمره

-مجهز به سیستم کنترل وزوز گوش

 

سمعک زیمنس سری Pure

سمعکهای زیمنس سری Pure نیز باتوجه به برخی از ویژگی مناسب برخی افراد است این ویژگی ها شامل

-تجربه شنیداری دوگوشی فوق العاده

-قابلیت اتصال بی سیم برای کنترل آسان سمعک

-امکان کنترل وزوزگوش و افزایش درک گفتار به صورت همزمان

– فناوری   پیشرفته   BestSound Technology

– میکروفن جهت دار به منظور تمرکز بر گفتار

-امکان شارژ سمعک به منظور استفاده راحت و بی دردرسر

 

سمعک زیمنس

 

سمعک زیمنس سری Carat

سمعکهای زیمنس سری Carat دارای ویژگی های زیر است

– تجربه شنیداری دوگوشی فوق العاده

-امکان کنترل وزوزگوش و افزایش درک گفتار به صورت همزمان

-امکان شارژ سمعک به منظور استفاده راحت و بی دردرسر

-میکروفن جهت دار به منظور تمرکز بر گفتار

-گزینه ورودی صوتی مستقیم برای مدل carat A

محفظه درب باتری این سمعک قابل جایگزینی با ورودی صوتی مستقیم است.  و صدا را مستقیما به گوش های شما می رساند.  این گزینه برای محیط های پر سر و صدا مانند کلاسهای درس کارآمد است.

 

سمعک های زیمنس سری باینکس  Binax

زیمنس برای اولین بار تکنولوژی پردازش صدای دو گوشی (Binaural) را در سمعک های سری Binax، معرفی کرد که طبق تحقیقات و مطالعات صورت گرفته، افرادی که از این سمعک ها استفاده می کنند، صدا ها را در محیط های شلوغ حتی بهتر از افراد عادی می شنوند.

 

اما بطور طبیعی صداها را بصورت Binaural (دو گوشی)  می شنویم. شنوایی دو گوشی باعث افزایش بلندی صدا، بهبود شفافیت و وضوح صداهای گفتاری و کیفیت آن می شود ولی با افزایش سن و کاهش قدرت شنوایی، این مزایا آهسته آهسته، اثربخشی خود را از دست می دهند.

زیمنس ، توانسته با شبیه سازی اثر شنوایی دو گوشی، این مزایا را دوباره برای افراد فراهم کند. زیمنس حتی ادعا می کند که افرادی که از سمعک های سری باینکس استفاده می کنند، می توانند صداهای گفتاری را در محیط های شلوغ و پر سروصدا، بهتر از افراد با شنوایی طبیعی و نرمال بشنوند.

 

قیمت سمعک زیمنس

 

قیمت سمعک زیمنس بر اساس تکنولوژی های به کار رفته در این سمعک متنوع است. قیمت سمعک همانند تمامی محصولات شنوایی به عواملی نظیر کیفیت ساخت سمعک ، گارانتی و خدمات پس از فروش ، تکنولوژی های سمعک زیمنس ، لوازم جانبی سمعک زیمنس ، سایز سمعک و… بستگی دارد.

 

به عنوان مثال  سمعک های زیمنس دارای مدل های IIC می باشد که در عمق مجرای گوش قرار می گیرد. مدل های نامرئی سمعک  معمولا در رده های بالا وجود دارد. به همین دلیل قیمت سمعک زیمنس در مدل های نامرئی بیشتر می باشد.

 

ویژگی سمعک زیمنس

سمعک زیمنس طیف گسترده ای از سمعک های جدید با قابلیت پوشش دهی و برطرف سازی انواع افت شنوایی و با توجه به نیاز هر فرد ارائه کرده است . شما می توانید مجموعه ای متنوع از انواع مدل های سمعک  را با سطوح عملکردی متفاوت از سمعک های پنهان داخل گوشی گرفته تا سمعک های پر قدرت پشت گوشی و یا سمعکهای چندمنظوره RIC را در این طیف مشاهده کنید و بر حسب نیاز خود از آنها بهره بگیرید .برخی از ویژگی های سمعک زیمنس شامل

-استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا در سمعک و ارائه آن به کم شنوایان در جهان

– در کمتر از یک روز سمعک بخشی از زندگی شما می شود.

– کمک به شنیدن صدا های آهسته گفتار .

– ارائه آخرین فن آوری های برای ساخت های سمعک های نامرئی و پنهان

لوازم جانبی و قیمت سمعک زیمنس

سمعک زیمنس در مدل های مختلف خود لوازم جانبی متنوعی را نیزدراختیار کاربر قرار می دهد. هر کدام از لوازم جانبی می به همراه سمعک زیمنس با توجه به نیازکاربربه کار گرفته می شود.

لوازم جانبی مختلف سمعک زیمنس دارای قیمت مختلفی است. البته این نکته را بدانید که قیمت سمعک زیمنس به لوازم جانبی سمعک مرتبط نمی شود و هزینه تهیه لوازم جانبی بصورت جداگانه از شما دریافت خواهد شد.

همچنین این نکته را بدانید  که در صورتی که شما  به لوازم جانبی ویژه ای نیازداشته باشید باید سمعک ها را در رده های بالاتری تهیه کنید. قیمت سمعک زیمنس در مدل هایی که امکانات و لوازم جانبی متنوع تری دارد بیشتر است.

 

پرفروش ترین سمعک زیمنس

سمعک های معروف و پر فروش سمعک زیمنس در سال های اخیر می توان به مدل های Nx, Binax و Primax اشاره کرد که همگی در سایز های پشت گوشی است  ورسیور داخل مجرا و داخل گوشی شامل سمعک های Motion, Ace, Pure, Insioدر دسترس هستند. سمعک Stylleto نیز از جدید ترین محصولات سمعک زیمنس است که در سایز ظریف رسیور داخل مجرایی، طراحی و عرضه شده است.

سمعک زیمنس

انواع محصولات سمعک زیمنس

 

-سمعک پشت گوش زیمنس

 

-سمعک داخل گوش زیمنس

 

-رسیور داخل گوش زیمنس

 

-سمعک مخصوص کودکان

 

-محافظ شنوای زیمنس

 

سمعک هوشمند زیمنس با قابلیت اتصال به گوشی هوشمند

سمعک زیمنس  در سری هوشمند قادراست به صورت خود کار نویز صدای محیط را از بین ببرد و صدای صاف را به پرده‌ی گوش کاربرمنتقل کند.

همچنین در سمعک زیمنس کاربرمی‌تواند جهت صدا را ازطریق موبایل خود تغییردهد تا درمکان‌های شلوغ بتواند صدای شخصی که مایل به شنیدن صدای وی است را بشنود. یکی ازمشکلات سمعک‌های فعلی این است که درمحیط‌های شلوغ، استفاده از آن‌ها موجب اذیت انسان می‌شود؛ چرا که نویز محیط و صداهای ناخواسته نیزبه شدت تقویت شده و به گوش انسان می‌رسند. اما به این ترتیب کاربرمی‌تواند درمکان‌های شلوغ صدایی که مایل به شنیدن آن است را هدف قرار دهد. در این روش صدای اشخاص دیگر در پس‌زمینه قرار می‌گیرند و عملکرد سمعک شبیه به عمکرد گوش انسان سالم می‌شود.

 

 

از دیگر ویژگی های سمعک زیمنس می توان به موارد زیر اشاره کرد

– دارای درک گفتار فوق العاده و طبیعی ترین حالت صدا هستند.

– آپشن های کامل کنترل از راه دور و بی سیم برای همه مدل ها و سایزها دراین سمعک وجود دارد.

سمعک زیمنس

جدیدترین محصول  زیمنس

سمعک های NX زیمنس آخرین فناوری کمپانی زیمنس است. NX نسبت به فن آوری Prim ax سریع‌تر، کارآمدتر و وضوح گفتاری بهتری برای فردبه همراه دارد. سمعک NX در شرایط سخت شنیداری، مثل رستوران‌ها، مهمانی‌ها، داخل اتومبیل و درباد شنوایی بهتر و راحت تری را به کاربرارائه می دهد.

فن آوری NX شامل ویژگی های جدید تمرکز فضایی گفتار، جهت یابی بسیار دقیق، تنظیم فضایی دو گوشی و سیستم وایرلس است.

 

هدف از این ویژگی های جدید بهبود وضوح گفتاردر هر وضعیتی است. همچنین آگاهی فضایی با به اشتراک گذاشتن صدا به صورت بی سیم بین دو سمعک در این مدل پیشرفته تر شده است.

مدل های رسیور داخل مجرا یا RIC و پشت گوشی BTE امتیاز را دارند و در اصل این سمعک ها ضد آب، ضد عرق و گرد و خاک می باشند.

از دیگر ویژگی های مدل NX فن آوری  است که سبب تنظیم ازراه دور سمعک و عدم مراجعه به ادیولوژیست می شود.

همچنین یک الگوریتم ویژه به نام OVP در سمعک های جدید زیمنس وجود دارد که سبب طبیعی بودن صدای خود فرد می شود که پذیرش سمعک را افزایش می دهد.

 

بزرگترین برندهای سمعک دنیا

سمعک های قابل شارژ امروزه طرفداران زیادی ازبین کاربران سمعک به خود اختصاص داده است وتمامی شرکت های بزرگ سمعک در دنیا درسال های اخیر توجه ویژه ای به این نوع محصولات دارند.

 

اولین شركتی كه صحبت از سمعك های شارژی دارد شركت  زیمنس بود، این شركت سمعك هایی را معرفی كرد كه با باتری قابل شارژ می توان به شارژر متصل شود و یا اگر شخصی مایل به استفاده از شارژر نبود می توانست با استفاده از باتری های معمولی به صورت عادی از سمعك استفاده كند.

 

بعد از تكنولوژی فوق الذكر، شرکت فوناک اولین شركتی بود كه سمعك های قابل را معرفی كرد، این سمعك ها دیگر نیازی به باتری و تعویض باتری ندارند چرا كه قسمتی به عنوان درب باتری درسمعك وجود ندارد، این سمعك ها فقط به صورت شارژی كار می كنند. بعد از فوناك شركت  زیمنس انواع سمعك های قابل شارژ لیتیوم – یونی را معرفی كرد.

 

 

استفاده از سمعک زیمنس

این را بدانید که از هر سه سمعکی که در جهان تولید می شود یکی از آن متعلق به گروه زیمنس است.این نکته از این جهت  مهم است که  سمعک هیچ دونفری با هم یکسان نیست . همچنین  افراد در توانایی شنوایی با یکدیگر متفاوت هستند.

 

مدلهای دیگر از سمعک زیمنس

 

محافظ گوش  مدل Securer

این محافظ گوش معمولا به صورت جداگانه مطابق با کانال گوش هر فرد ساخته می شود این مدل از سمعک قابلیت زیادی برخوردار است. در این سمعک متخصصین شنوایی شما به طور انحصاری این نوع سمعک را برای گوش شما تنظیم می کند تا شما هیچ فشاری را بر روی گوش های خود احساس نکنید. هنگامی که securer به صورت صحیح بر روی گوش شما قرار گیرد صداهای بلند و بسیار خشن را به طور قابل اطمینانی ضعیف می کند.

 

سمعک زیمنس Intuis

 

این نوع از سمعک ها مجهز به فناوری در مدل های مختلف پشت گوشی و داخل گوشی است. ایجاد صدای طبیعی برای گوش های کم شنوا، برای صدای فرکانس بالا و پاکسازی صدا، دارای فناوری کاهش نویز، دارای طراحی بی نظیرهمچنین این نوع سمعک دارای پوشش نانو، استفاده از باتری استاندارد، محافظت در برابر غبار برای ایمنی و کیفیت بیشتر، خاصیت ضد آب در آب به عمق یک متر و به مدت 30 دقیقه ازویِژگی های این نوع سمعک است همچنین پوشش نرم برای ورود راحت به گوش، حذف صدای زمینه، حذف نویز باد، مجهز به گیرنده سیگنال از دیگر خصوصیات این سمعک است.

سمعک زیمنس sirion

این سمعک  برای شنوایی بهتردرمدل های مختلف پشت گوشی، قابلیت کنترل از راه دور با تلفن هوشمند، قابلیت اتصال بی سیم، قابلیت اتصال به گوشی تلفن همراه و تلویزیون برای وضوح صدا می باشد.

 

این نوع  سمعک  دارای پوشش نانو برای محافظت موثر در برابر رطوبت، عرق و گرد و غبارو دارای میکروفون جهت یاب خودکار برای بهبود درک گفتار به ویژه در محیط های پر سر و صدا، تنظیم شنوایی با توجه به وضعیت فرد، حذف صداهای  زمینه و ممانعت از سوت کشیدن،وهمچنین قابلیت استفاده از لوازم جانبی برای ارتقا این سمعک است.

 

 

سمعک Silk Nx سیگنیا

 

سمعک Silk Nx یکی از انواع سمعک‌های نامرئی در گروه Nx محسوب می شود. تجویز این سمعک به‌صورت فوری است و نیازی به قالب‌گیری در افراد ندارد. این سمعک تنها سمعک آماده استفاده کاملا داخل مجرا (CIC) با پردازش دو گوشی بی‌سیم است.

 

همچنین این سمعک اولین سمعک کاملا داخل مجرای دنیاست. سمعک CROS Silk Nx مخفی‌ترین راه‌حل برای افرادی است که کم شنوایی یک ‌طرفه دارند.

ویژگی‌های اصلی سمعک Silk Nx سیگنیا

 

– درک گفتاربهتر در محیط‌های پر سر و صدا

-این سمعک  نامرئی و پنهان است.

-جهت‌داری تک میکروفونی دو گوشی

-ارتباط بلوتوثی برای درک گفتار بهتر و صدای طبیعی‌تر

-امکان استفاده از اپلیکیشن myControl App

امکان استفاده با سمعک‌های کراس (CROS) برای افرادی که کم شنوایی یک‌طرفه دارند

 

 

 

 

 

 

مدل های قدیمی سمعک زیمنس

مدل  Siemens Lifeln

طراحی بسیار کوچک مجهز به LifeTube و LifeTip شفاف با خاصیت انعطاف پذیری، به راحتی داخل گوش قرار می گیرد قابلیت اتصال بی سیم به منظور کنترل پنهان و اتصال به دستگاه های صوتی را دارد.

با 12 رنگ قاب قابل تعویض به منظور هماهنگی با رنگ پوست و مو است.

 

 

مدل Aquaris

این نوع سمعک بدنه بسیار مقاوم دارد.کاملا ضد آب است قابل اتصال به گیره ورزشی جهت افزایش ایمنی به هنگامی که مشغول فعالیت های ورزشی هستید.

 

 

 

مدل Orion

-طراحی مقاوم به منظورعملکردی قابل اطمینان با دوام طولانی

-این مدل سمعک داراای پوشش نانو به منظور محافظت از سمعک در برابر رطوبت عرق کثیفی و گرد و غبار است.

-میکروفن جهت دارکه به افزایش سطح شنوایی درمحیط های سخت شنیداری با تمرکز برصداهای روبرو و کاهش سر و صدای اطراف کمک می کند.

-غشا محافظ به منظور محافظت از میکروفن و جلوگیری از کثیفی و گرد و غبار

– امکان کنترل آسان سمعک

– گزینه حذف فیدبک به منظور حذف صدای آزارهنده سوت

-ریموت کنترل برای تنظیمات دستی

 

 

سمعک جدید زیمنس

این نوع سمعک کوچکترین سمعک داخل گوشی است که توسط ربات ساخته می شود. و علاوه بر حفظ ظاهر و زیبایی از تکنولوژی های خوبی هم برخوردار است. این سمعک دارای  چهار میکروفون چرخشی،  سیستم وایرلس، حذف صدای باد، 6-4 برنامه شنیداری، و مهار وزوز گوش است.

تکنولوژی های منحصر به فرد این نوع سمعک ،پردازش سریع و دسته بندی سه بعدی محیط صوتی، فناوری شفافیت صدا، کیفیت بالای گفتار، ارتباط بلوتوثی مستقیم متصل به وسایل مجهز به بلوتوث و اینترنت، فناوری تنظیم توسط شما، خدمات از راه دور، قابلیت دریافت و پردازش صوت،سمعک هوشمند زیمنس، هسته پردازشی و قدرت پردازشی بالا، سیستم حذف صدای باد، میکروفن چرخشی در همه جهات، مجهز به سیستم تراکمی، حذف صدای نویز، شنیدن اصوات گفتاری فرکانس بالا مانند ،حذف فیدبک، مهار و تسکین وزوز، سیستم وایرلس، قابلیت شارژ در سمعک پشت گوشی

لوازم جانبی کارآمد زیمنس و سیگنیا

جریان‌های صوتی

 

easyTek TM و miniTek TM صداها را به صورت یکپارچه به سمعک انتقال می‌دهند. این لوازم جانبی مدرن به صورت بی‌سیم، سمعک‌ها را به بسیاری از دستگاه‌های مختلف متصل می کند و صدا به طور مستقیم، از تلفن‌های مجهز به بلوتوث، دستگاه‌های پخش‌کننده موسیقی، تلویزیون و سایر منابع صوتی به سمعک‌های شما منتقل خواهد شد . علاوه بر این به عنوان ریموت کنترل‌هایی پنهان جهت تغییر برنامه‌های سمعک و تنظیمات صدا عمل می‌کنند.

 

ریموت کنترل‌ها سمعک زیمنس

 

برنامه touchControl یکی دیگر از لوازم جانبی این نوع سمعک محسوب می شود که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به طور راحت و پنهان برنامه، بلندی و زیر و بمی صدا را از طریق گوشی هوشمند خود بدون سخت افزار دیگری تغییر دهند. easyPocket TM ریموت کنترلی ظریف و شیک با کلیدهای بزرگ و صفحه نمایش رنگی با امکان خواندن راحت، برای کاربران امکان دسترسی آسان به سمعک را فراهم می‌آورد.

این برنامه قابل استفاده با مدل‌های جدید خانواده سمعک‌های Essential است. عملکرد جدید تنظیم فضایی در نرم افزار touch Control با امکان دسترسی کاربران به منبع صوتی دلخواه، کاربرد این برنامه را افزایش می‌دهد

 

شارژرهای زیمنس در طی شب سمعک را شارژ و رطوبت زدایی می‌کنند. بنابراین کاربران نیازی به نگرانی در خصوص تعویض باتری نخواهند داشت.

 

سمعک زیمنس

عمر باتری سمعک زیمنس

 

به طور کلی باتری ها بر اساس سایزشان عمر مفید متفاوتی دارند.عمر مفید باتری, علاوه بر سایز آن, بسته به تعداد برنامه های فعال شده در سمعک ، نوع تکنولوژی انتخابی متفاوت است.

بطور کلی از نظر طول عمر باتری, به ترتیب باتری ۶۷۵(آبی رنگ) بیشترین طول عمر را دارند,باتری ۱۳(نارنجی رنگ )،۳۱۲(قهوه ای رنگ) و کمترین طول عمر مربوط به باتری سایز ۱۰(زرد رنگ) می باشد. با تمام شدن عمر باتری, سمعک شما خاموش می شود  پس این حالت را با خرابی قطعه ی سمعک اشتباه نگیرید.نکاتی که به طول عمر باطری کمک می کند

-بعد از برداشتن روکش و قبل از مصرف بگذارد ۱_۲ دقیقه در هوای آزاد بماند

– قبل از خواب, درب باتری سمعک را باز بگذارید تا باتری بی جهت مصرف نشود.

-در صورتی که برای مدت طولانی از سمعک استفاده نمی کنید, باتری را از داخل آن خارج کنید .

-توجه داشته باشید که سایز باتری بسته به نوع و مدل سمعک متفاوت می باشد پس از قرار دادن باتری با سایز کوچک تر یا بزرگ تر در درب باتری خودداری کنید.

سمعک زیمنس

 

 

-باتری ها چون از نوع روی_هوا می باشند, در نتیجه در آب, قابلیت فعالیت را ندارند.

-باتری سمعک را دور از دسترس کودکان نگه دارید.

-توجه داشته باشید که هر باتری تاریخ انقضا دارد از قرار دادن باتری که تاریخ انقضای آن گذشته است در سمعک  جدا خودداری کنید.

 

 

سمعک زیمنس Motion

 

این نوع سمعک فراهوشمند پشت گوشی در دو نوع شارژی و غیرشارژی موجود هستند.این سمعک  قابلیت شارژ سریع دارند که علاوه بر برق شهری، به فندک ماشین و پاوربانک موبایل هم قابل اتصال است. که به ازای هر 4 ساعت شارژ کردن، 24 ساعت برای شما کار میکند و در مواقعی که زمان کافی را نداریم به ازای نیم ساعت شارژ، 7 ساعت فعال است. این نوع سمعک برای افرادی که کم شنوایی از حفیف تا عمیق دارند، مناسب است.

 

 

سمعک زیمنس ACE

 

این سمعک ریزترین سمعک پشت گوشی دنیا است که کاملا مخفی است. و افرادی که به خاطر شکل کم شنوایی یا مشکلات پرده گوش و عفونت گوش نمی توانند از سمعک داخل گوشی استفاده کنند، سمعک ACE گزینه بسیار مناسبی می باشد.

سمعک زیمنس Voice link

 

سمعک جدید زیمنس، کوچکترین سمعک داخل گوشی است که توسط ربات ساخته می شود. که علاوه بر حفظ ظاهر و زیبایی از تکنولوژی های خوبی نیز هم برخوردار است. ویژگی این سمعک شامل  4 میکروفون چرخشی،  سیستم وایرلس، حذف صدای باد، 6-4 برنامه شنیداری، سیستم ovp و مهار وزوز است.

 

تکنولوژی های منحصر به فرد سمعک های NX

این سمعک شامل فناوریOVP (پردازش صدای خود کاربر )، پردازش سریع و دسته بندی سه بعدی محیط صوتی، فناوری شفافیت صدا، کیفیت بالای گفتار، ارتباط بلوتوثی مستقیم متصل به وسایل مجهز به بلوتوث و اینترنت، فناوری تنظیم توسط شما، خدمات از راه دور، قابلیت دریافت و پردازش صوت است.

این سمعک هوشمند زیمنس، هسته پردازشی و قدرت پردازشی بالا، سیستم حذف صدای باد، میکروفن چرخشی در همه جهات، مجهز به سیستم تراکمی، حذف صدای نویز، شنیدن اصوات گفتاری فرکانس بالا ،حذف فیدبک، مهار و تسکین وزوز، سیستم وایرلس، قابلیت شارژ در سمعک پشت گوشی نیز است.

 

چرا سمعک زیمنس را انتخاب کنیم

 

برند زیمنس در ساخت سمعک دو ویژگی مهم و شگفت انگیز دارد اول اینکه پایبندی به تعهدات و تلاش روز افزون برای بهبود سطح شنوایی در تولید و ساخت قطعات و سمعک ها

دومین ویژگی سمعک زیمنس، استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا در سمعک هاست و ارائه آن به کم شنوایان در جهان است.

 

به همین خاطر برند زیمنس هر سال علاوه بر ارتقا کیفیت، محصولات دیگری را در نمایشگاه ها و به مشتریان عرضه می کند که از تکنولوژی روز برخوردارند.

سمعک زیمنس

مزایای سمعک های زیمنس

-در کمتر از یک روز سمعک بخشی از زندگی شما می شود.

-کمک به شنیدن صداهای آهسته گفتار .

– استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا.

 

ویژگی های خاص مدل داخل گوشی سمعک زیمنس

 

-این سمعک مناسب برای کم شنوایی ملایم تا شدید است.

-تنوع رنگ

– پوشش نانو

-باطری سایز 312 و 10

-میکروفون های جهت دار

 

سمعک زیمنس

 

 

سمعک های کودکان زیمنس

 

امروزه سمعک های مناسب کودک نه تنها به لحاظ کیفیت بلکه از نظر شکل و ظاهر پیشرفت های خوبی داشته است. رنگ بندی های گوناگون، ویژگی های مختلف و سادگی دراستفاده انواع نیازهای شنیداری کودکان شما را پاسخگو است. سمعک زیمنس نه تنها مانعی برای رشد کودک دلبند شما محسوب نمی شود بلکه به شنوایی کودک شما کمک می کند.

 

ویژگی و تکنولوژی سمعک زیمنس

از نقاط ضعف بسیار مهم که درسمعک های قدیمی وجود دارد طبیعی نبودن صدای خود فرد و مشکل درک گفتار در محیط های شلوغ است. تکنولوژی های پرایمکس و ان ایکس در سمعک زیمنس این دو مسئله را به خوبی حل کرده اند.

 

در مدل NX مسئله طبیعی نبودن صدای خود کاربر را که توسط بسیاری از استفاده کنندگان سمعک تجربه می شود با پردازش صدای خود (OVP) حل می کند.

زیمنس به واسطه تکنولوژی ovp اش صدای فرد را به صورت مستقیم از محیط صوتی اسکن می کند و با تجزیه تحلیلی بسیار پیچییده بر روی آن، صدای فرد را بسیار طبیعی می کند.

 

 

 

 

در تکنولوژی سمعک زیمنس با کانکت کردن دو سمعک به صورت وایرلس به هم دیگر باعث بهبود شنیداری و تشخیص گفتار در شرایط نویزی و پر سر و صدا می شود.

در حقیقت با این تکنولوژی سمعک ها در کسری از ثانیه اطلاعاتشان را با همدیگر رد و بدل می کنند و با این عمل نویز را از گفتار تشخیص داده و با سرکوب کردن نویر، باعث افزایش درک صدا و وضوح طبیعی و بی دردسر در هر محیط می شوند.ایی واضح و کامل به ارتقا و رشد کودکتان کمک خواهد کرد.

 

انواع سمعک زیمنس برای چه افراد در چه شرایطی مناسب هستند؟

-به طور کلی سمعک معمولی زیمنس جوابگوی همه محیط های شنوایی نیست و فقط برای محیط های ساکت مناسب است، بنابرین برای افرادی توصیه می شود که از لحاظ اجتماعی فعالیت خیلی کمی دارند .

-سمعک استاندارد زیمنس برای محیط های ساکت صد درصد  کارامد است  و برای محیط های شلوغ 75% کارامد دارد. بنابرین به افرادی توصیه می شوند که عمده فعالیت شان در جاهای ساکت است اما در مکان های شلوغ هم کمابیش رفت و آمد دارند این معک به عنوان مثال برای افراد بازنشسته مناسب است.

–سمعک پیشرفته زیمنس تقریبا در تمامی محیط ها کارامد هستند. ما به تمام افراد کم شنوایی که از لحاظ اجتماعی فعالیت شان بالا است مثلا افراد شاغلمدل های پیشرفته را توصیه می کنیم زیرا در محیط های ساکت 100% کارامد و در محیط های شلوغ 85% درصد کارامد هستند. یعنی در مکان های شلوغ مشکل شنوایی فرد را به خوبی برطرف می کنند.

 

سمعک برتر زیمنس بالاترین رده تکنولوژیکی و همچنین بالاترین وضوح گفتار ممکن را دارا هستند. معمولا در همه ی محیط کارامد هستند و بهترین گزینه برای افرادی هستند که نیاز به شنیدنشان بسیار بالا است مانند دانشجو ها، اساتید دانشگاه، فروشنده ها وغیره  این نوع در محیط های ساکت 100% کارامد و در محیط های شلوغ 95% درصد کارامد هستند.

 

 

در آخر باید گفت که در طول چندین سال، اگرچه زیمنس به عنوان یک شرکت بزرگ و مطرح توانسته است سهم چشمگیری از بازار سمعک و تجهیزات کمک شنوایی را به خود اختصاص دهد، با این وجود فراز و نشیب های متعددی را در این مسیر تجربه کرده است.

در حال حضر، شرکت سیوانتوس برند سمعک های تولیدی خود را به سیگنیا-زیمنس تغییر داده است که در سالهای آتی، تنها تحت برند سیگنیا، محصولات خود را عرضه خواهد کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *